Kačių kirpimas

Kačių kirpimas

Mūsų klinikoje praktikuojamas kačių kirpimas remiasi teiginiu, jog švari katė yra laiminga katė, tai jos prigimtyje, tad mūsų siūloma paslauga „kačių kirpimas“ apima visas procedūras, kurios padeda katei jaustis švariai bei mylimai. Pradedant nuo nagų kirpimo, baigiant kailio priežiūra.

Visų pirma, reikėtų paminėti, jog katės yra linkusios stresuoti kirpimo metu. Jos ne tik sienomis lipa, bet ir gali sužaloti aplinkinius, tad tokiu atveju kates kerpame prieš tai suleidę raminamųjų. Taip yra dėl to, jog dažniausiai katės gyvena saugiuose namuose, o patekusios į visiškai nepažįstamą aplinką nebežino kur dėtis. Tad išvengiant nereikalingo nerimo tiek Jums, tiek katei, verta ją nuraminti – tai jai nekenkia.

Kam kirpti katę? Dažnas kačių augintojas pasakytų: dėl nevaldomo šėrimosi, didelio kailio plaukų kiekio namuose. O jeigu pastebėjote, kad katei iškrenta ypač daug kailio, nedelsiant kreipkitės pas veterinarijos gydytoją.

Kačių kirpimas skiriasi nuo šunų: katės natūraliai, liežuvio bei dantų pagalba, save prausia, tad jos palyginti yra išties švarios. Tik tas kates, kurios yra labai purvinos, o kailis sulipęs, mes išmaudome. Turime keletą patarimų, kurių reikėtų laikytis: kates reikia šukuoti palyginus dažnai, nes tai ne tik pašalina nešvarumus ar negyvus plaukus, bet ir stimuliuoja kraujotaką, pagerina bendrą katės odos būklę. Vienas ar du kartai per savaitę padės išlaikyti blizgantį kailį, nes kuo katė senesnė, tuo jai sunkiau kruopščiai save nusiprausti. Taigi jei Jūs visa tai atliksite prieš atvykstant į kliniką, katės nereikės maudyti ir ji išvengs nereikalingo streso.

Galiausiai, kačių kirpimas apima ne tik katės maudymą ir kailio formavimą, bet ir ausų, nagų ir pėdučių priežiūrą. Esame įsitikinę, jog Jūsų mylima katė girdi kiekvieną skanėstų pakelio atidarymą, tačiau tokiai klausai palaikyti yra išties svarbu palaikyti švarą ausyse. Patariame kartą per savaitę patikrinti katės ausis, ar nėra per daug vaško, infekcijos grėsmės, ir taip garantuoti klausos jautrumą ir kiekvieną Jūsų žingsnio sekimą. Taip pat katei svarbu, jog jos pėdutės leistų jai atlikti visus akrobatinius triukus, kuriuos ji mėgsta. Taigi reguliariai patikrinkite, ar nėra jokių žaizdelių, ar nagai tinkamo ilgio.

Kačių kirpimas tikrai neprailgs Jūsų katei. Sustabdykite beprotišką plaukų kiekį namuose – apkirpkite savo pūkuotąją.

Veterinarijos paslaugos

Daugiau

Šunų kirpykla

Daugiau

Kontaktai

Daugiau