Gyvūnų rentgeno tyrimai

Gyvūnų rentgeno tyrimai

Mūsų klinikoje klientus pasitiks ne tik patyrę specialistai, bet ir daug įrangos skirtos gyvūnų problemų įvertinimui, ligų diagnozavimui.

„Žirmūnų veterinarija“ gali pasigirti naujausia technika, skaitmeninis rentgenas – viena iš daugelio naujovių mūsų klinikoje. Atlikus rentgeno procedūrą, nereikės laukti nuotraukų ir atsakymų – nuotraukos iškart atsiranda kompiuteryje. Prireikus skaitmeninę rentgeno nuotrauką persiunčiame Jums elektroniniu paštu. Taip pat išsaugojame savo duomenų bazėje, kad žinotume Jūsų augintinio ligos istoriją.

Skaitmeninis rentgenas patogus tuo, jog jo dėka galima matyti ne tik kaulus, bet ir organus (širdį, plaučius, pilvo organus). Taip akimirksniu galime nustatyti, ar nepakitęs organų dydis, ar nėra skysčių krūtinėje arba pilvo ertmėse. Taip pat matome urolitus (akmenis) šlapimo pūslėj ar inkstuose, navikus, galime nustatyti metastazę. Taip pat verta žinoti, jog apšvitinimo dozė priklauso individualiai nuo tiriamos vietos. Taigi rentgeno dėka galime kruopščiai bei akimirksniu ištirti ligą ar negalavimą, kuris kamuoja Jūsų gyvūnėlį.

Veterinarinis gydymas

Daugiau

Gyvūnų kirpykla

Daugiau

Kontaktai

Daugiau