Šunų kirpykla

Šunų kirpykla

Šunų kirpykla suteiks ne tik maudymo, kirpimo paslaugas, bet ir nuoširdžiai patars kailio priežiūros klausimais, pasiūlys stilingą kirpimą.

Iš pažiūros atrodytų, jog rūpinimasis šuns kailiu tėra menkavertis užsiėmimas. Tačiau šuns kailio priežiūra yra gyvybiškai svarbi: nuo to priklauso gyvūno jausena, elgsena bei sveikata. Reguliarus šuns kailio šukavimas padeda užtikrinti gerą kailio būklę, išvengiant parazitų, gyvenančių jame.

Taip pat šunų kirpykla padeda palaikyti gyvūno higieną, patikrina bendrą sveikatą. Kartais pasitaiko, jog kirpėja apčiuopia gumbelius, patinimus, kurie gali privesti net prie vėžinių susirgimų. Taip pat pastebi šuns šlubumą ar laiku aptinka įsisiurbusią erkę, o ką jau bekalbėti apie infekcijų išvengimą.

„Žirmūnų veterinarijos“ šunų kirpykla rūpinasi šunų kailiu iš pagrindų, tad manome, jog ir Jums būtų ramiau, jei sužinotumėte, kokios procedūros būna atliekamos Jūsų augintiniui.

Visuomet prieš kerpant šunį, jį išmaudome su šiltu vandeniu. Vengiame karšto vandens, nes tai bet kam nebūtų malonu, o ką jau kalbėti apie šunį, kuriam ir taip pakanka įspūdžių kerpantis. Tiesa, ilgaplaukius šunis prieš maudydami visuomet iššukuojame.

Na, o įdomiausia, jog specialus šunų šampūnas, nors ir yra subalansuotas gyvūnui, tačiau didelė jo koncentracija vis tiek gali erzinti gyvūną ir jo odą. Kad šito išvengtumėme, pagal gamintojų nurodymus, įpilame šampūną į tam tikrą kiekį vandens ir tik po to maudome. Taip pat visiems šunų mylėtojams verta žinoti, jog šuns negalima maudyti per dažnai. Tokiu būdu prarandami natūralūs kailio aliejai ir oda išsausėja.

Šunų kirpykla yra sukaupusi nemenką patirtį, tad kirpimas visuomet praeina sklandžiai. Prieš kerpantis, visuomet sulauksite kirpėjos specialistės nuomonės apie kailio kirpimo tipą pagal šuns veislę ar Jūsų skonį. Taip pat sulauksite patarimų apie kailio plaukuotumą aplink šuns akis, kad jis geriau matytų, ir nagų patrumpinimą, kad netrukdytų vaikščioti. Žinoma, visuomet bus atsižvelgta į Jūsų nuomonę ir trumpinant šuns kailį aplink ausis bei pėdutes.

Na, o jei Jūs galvojate, kad Jūsų šuo yra iššūkis savo dydžiu, patikiname, jog šuns dydis niekuomet mūsų negąsdino. Net jei jis ir didenis už mus – mes juo tinkamai pasirūpinsime, nes turime tam specialiai įrengtą maudynių vietą bei kirpimo stalą, kuris reguliuojasi ir prisitaiko prie bet kokio dydžio šuns. Net jei galvojate, kad Jūsų šuns kailis tikra bėda ir netvarka – žinokite, kad mes tikrai neišsigąsime.

Taigi, „Žirmūnų veterinarijos“ šunų kirpykla mielai pasirūpins ne tik mažyčio gyvūnėlio, bet ir masyvaus gyvio kailiu – tuo galite neabejoti. Drąsiai kreipkitės ir išsakykite savo svajonių kirpimą!

Veterinarijos paslaugos

Daugiau

Kačių kirpimas

Daugiau

Kontaktai

Daugiau