Žirmūnų veterinarijos klinika Vilniuje

image

Žirmūnų veterinarijos klinika Vilniuje – smulkių gyvūnėlių veterinarijos klinika, teikianti kačių ir šunų gydymo paslaugas. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos veterinarijos gydytojai, kurie padės išspręsti daugelį Jums kilusių klausimų ir problemų, susijusių su Jūsų keturkojais šeimos nariais.

Žirmūnų veterinarijos klinika Vilniuje darbo laikas:

I-V: 10:00 – 19:00;

Apie Žirmūnų veterinariją

Veterinarijos klinika Vilniuje „Žirmūnų veterinarija“ – 2014 metais atsidariusi nauja veterinarijos klinika Vilniuje. Naujose patalpose dirba didelę patirtį turintys specialistai, savo žinias, darbinę patirtį bei profesionalumą įgiję Kauno klinikoje „Dainavos veterinarija“, kuri duris atvėrė dar prieš gerą dešimtmetį, 2002-aisiais metais, sėkmingai ir kokybiškai dirba iki šių dienų.

Daugelio metų darbas su smulkiaisiais gyvūnais leidžia užtikrinti patikimą aptarnavimą ligos ar negalavimo klausimais, teisingai priimamais sprendimais, kokybišku aptarnavimu. Veterinarijos klinika Vilniuje yra vadovaujama Mintauto Sakavičiaus, kuris baigęs Lietuvos Veterinarijos Akademiją 1999-aisiais, specializavosi chirurgijoje, ultragarsinėje diagnostikoje bei rentgenologijoje. Dar būdamas studentu, tapo Lietuvos smulkiųjų gyvūnų gydytojų asociacijos nariu. Tad drąsiai galime teigti, jog tiksli diagnozė, nepaisant Jūsų augintinio traumos pobūdžio (vidaus organų, odos, širdies ligų ar sutrikimų), bus priimta nedelsiant.

Kasdieniniame darbe siekiame, kad pateiktos įžvalgos nustatant ligos priežastį būtų itin tikslios. Kaip jau minėjome, mūsų veterinarijos klinika Vilniuje turi galimybę diagnozuoti ligą iškart ir efektyviai, nes nuolat investuojame į naujausias veterinarijos technologijas, taip galėdami užtikrinti kokybišką ligos diagnozavimą.

Taigi veterinarijos klinika (Vilniuje) „Žirmūnų veterinarija“ turi inovatyvią laboratoriją, taip pat echoskopijos, rentgeno, chirurgijos kabinetus. Tad Jūsų augintinį ištirsime ne tik remiantis žiniomis ir patirtimi, bet ir naujausių technologijų pagalba. Mes žinome, kad Jums rūpi Jūsų augintinis ir jo gerovė, tačiau tai rūpi ir mums. Rūpinimasis gyvūnais, jų sveikata, tinkama priežiūra yra ne tik mūsų klinikos tikslas, bet ir asmeninis pašaukimas. Dėl šios priežasties „Žirmūnų veterinarijos“ klinika Vilniuje gali pasiūlyti profesionalią ir nuoširdžią konsultaciją, renkantis augintinio maistą, vitaminus ar vaistus, taip pat gebame pritaikyti reikiamą gydomąją dietą.

Siekiame ne tik teikti gydymo paslaugas, bet ir šviesti gyvūnėlių šeimininkus, kad į šiuos klausimus žvelgtų rimtai ir kruopščiai, nes nuo to priklauso ne tik Jūsų gyvūno savijauta, organizmo atsparumas ligoms, bet ir apsilankymų pas veterinarą dažnumas. Kitais žodžiais tariant, išankstinis pasiruošimas (šėrimas, vitaminų dozavimas) ir profilaktika (prieš parazitus, gyvenančius kailyje) yra svarbūs rūpinimosi gyvūnu rodikliai, nes juos įgyvendinus yra mažesnė tikimybė Jūsų mylimam šeimos nariui susirgti.

Galiausiai, pasirūpinus namų gyventojo sveikata, veterinarijos klinika Vilniuje „Žirmūnų veterinarija“ kviečia apsilankyti pas profesionalią kirpėją, kuri kerpa keturkojus jau ne vienerius metus. Verta žinoti, jog gero gyvūnėlių kirpėjo paslaptis – gebėjimas su jais susidraugauti, o prireikus pasitelkiama ne kas kita kaip kantrybė. Tikime, kad Jūsų gyvūnas gali ir nori būti ne vien sveikas ir linksmas, bet ir tvarkingas, sušukuotas, blizgančiu bei nepriekaištingu, prižiūrėtu kailiu.

Taigi, jei ieškote patikimo bei kokybiško aptarnavimo, tikslios bei informatyvios diagnozės, laukiame Jūsų veterinarijos klinikoje Vilniuje, Kareivių g. 11. „Žirmūnų veterinarijos“ personalas visuomet labai stengsis gelbėti ir prižiūrėti Jūsų mažuosius, pūkuotus ar nuožmiuosius augintinius.

Skubi pagalba ir konsultuojantis veterinaras

Žirmūnų veterinarijos klinika Vilniuje teikia ir pagalbą skubiais atvejais, kai gyvūnai susižaloja ar būna sužeidžiami ar apkandžiojami kitų gyvūnų, ar sužeidžiami transporto priemonių. Labai prašome kuo skubiau pranešti apie nelaimę klinikos personalui, jei nutiko nelaimė. Jei įmanoma praneškite, kad atvežate gyvūną dar veždami, kad būtų galima tinkamai ir greitai pasiruošti skubios pagalbos suteikimui.

Registracija ir priėmimas

Norėdami taupyti visų laiką prašome mūsų pacientų šeimininkus regisgruotis dar prieš atvykstant į Žirmūnų veterinarijos kliniką Vilniuje. Mūsų klinikos registratūros personalas

registraciją priima telefonu: 867760520

suderinę tinkamą apsilankymo datą ir laiką informuosite persinalą apie savo augintinio problemas. Vėliau atvykus į kliniką Jūsų augintinį apžiūrės atitinkamos specializacijos specialistas. Jei atvejis – neatidėliotinas ir iš ties labai svarbus ir skubus (gyvūnas stipriai sužeistas ar komplikuota jo būklė) tiesiog imkite ir atvažiuokite, tokio pobūdžio atvejai yra priimami be išankstinės registracijos. Tokiu atveju tiesiog informuokite, klienikos darbuotojus, kad atvykstate, kad būtų tinkamai pasiruošta.

Kaip rasti Žirmūnų veterinarijos kliniką Vilniuje?

Žirmūnų veterinarijos klinika Vilniuje randama itin paprastai. Esant prie prekybos centro RIMI (netoli Kareivių ir Žirmūnų g. sankryžos) paradinio įėjimo ir žiūrite į paradines duris iš laiko pusės, tuomet Žirmūnų veterinarijos klinika Vilniuje Jums rasis iš dešinės pusės esančiame penkių aukštų pastate, tiesiog reik pereiti RIMI prekybos centro automobilių aikštelę ir pamatysite Žirmūnų veterinarijos klinikos Vilniuje iškabas, esančias toje pačioje pusėje, kur ir Rimi aikštelė.

Adresas: KAREIVIŲ G. 11, VILNIUS

Veterinarijos paslaugos

Daugiau

Gyvūnų kirpykla

Daugiau

Kontaktai

Daugiau